2. hodina KO

14. února 2014 v 14:31 | Laura |  Výuka
Crrrrrr.
Ahoj víly. Posaďte se

Nejprve se chci omluvit, že tu včera nebyly další hodiny, ale měla jsem málo času, takže dnes budeme mít i včerejší hodiny.

Dnes si ukážeme pár kouzel lásky, jelikož je dnes Valentýn.
1. Kouzlo lásky na přičarování milované osoby
Zapalte svíčku. Vezměte si kousek papírku tak 3x3 a na něj nakreslete srdce. Střed vybarvěte červeně a pak do toho středu napište jméno osoby kterou milujete. Celou dobu na ni myslete a vybavujte si ji. Myslete na to jak jeji/jeho srdce má zaplát láskou k vám. Nakonec papírek 3x polibte a pak spalte. Poté vyslovte 3x toto zaříkávání
Ohni ty kdož z dola přicházíš
přines mi lásku co znám
ať mé srdce žhne a svítí
přines lásku k nám
brzy příjde den
a třikrát silnější bude naše láska.
A TAK SE STAŇ
2.Kouzlo lásky na splanutí lásky až za hrob
Tak tohle kouzlo jsem vymyslela s jednou super kamaráskou a můžu říct , že opravdu funguje!
Potřeby : papír , červený nebo růžový fix ( nebo cokoliv co píše ), 4 okvětní lísky červené (nebo růžové když nemáte ) růže, 4 vlasy vaše ( ty snad máte ne ? ), červenou nebo růžovou stuhu , svíčku .
Na čistý bílý papír nakreslíte červené nebo růžové srdce . Do srdce napíše milované osoby jméno a příjmení ( láska je slepá říká se :- ) ) , Můžete napsat malý verš o lásce . Poté napíšete svoje jméno. Přiložíte 4 vaše vlasy a 4 okvětní lísky červené nebo růžové růže . Srolujete a zavázáte červenou nebo růžovou stuhou pevně. Poté si vduchu představujete milovanou osobu . 4 x políbíte srolovaný papír a zapálíte . Výsledek by se měl snad dostavit : )
3. Na lásku
Tenhle recept jsem objeviala na jednom blogu a zaujal mě , ale bohužel jsem ho i našla na dalších stránkách takže zdroj fakt nevim : ( Je trochu složitý ale mě se docela líbí . Potřeby se dají sehnat .
Potřeby: 7 okvětních lístků růže
7 jadérek z jablka
7 kapek vanilkového extraktu
7 kapek jahodové šťávy
7 kapek malinové šťávy
7 polévkových lžic vody
2 lžičky skořice
Postup: Sedmý den v týdnu smícháš v sedmou hodinu při svitu sedmy červených svící všechny svoje přísady v hrnci. Sedmkrát vše zamíchej a opakuj při tom toto zaklínadlo: " míchám tady bouři, ať jeho srdce po mě touží."
Směs uvař, slij přes síto a dej do ledničky. Následujících sedm dní si každý den ráno vezmi jednu lžičku lektvaru. Tvoje tajná láska tě uvidí v úplně jiném světle a tvé záření se mu bude zdát okouzlující.


To je vše Usmívající se
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 miriam miriam | 11. září 2014 v 20:56

Moc dík:-) :-) :-) :-) :-)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama