Mystické zvíře

28. září 2017 v 20:31 | Sandra |  Zajímavosti
Máme tu další článek, který je o 'ochranitelských' zvířatech.Mystické zvíře, někdy nazývané jako mystický společník, je zvíře, které vás má za úkol, stejně jako Strážné zvíře, ochránit v nebezpečí a je to váš průvodce a ochránce. Mohou ho mít jak lidé, tak i Bytosti, ovšem u lidí je ta šance menší. Stejně jako u Strážných zvířat, pokud se se svým zvířetem neseznámíte v meditaci a nepoprosíte ho o pomoc v nouzi, zjevovat se vám nebude.

Jaká mohou být? Tentokrát se nejedná o normální zvířata (savci, ptáci,...), ale o zvířata, která většinou jsou v různých pohádkách/filmech/knihách. Takže drak, griffin, hipogriff, fenix, pegas, kříženec jednorožce a pegase (asi pegasorožec, nebo nevím jak tomu jinak říkat Smějící se), ovšem mohou to být i sovy či lišky.
Mohou mít daná jména, takže když ho poprvé najdete, tak se vám představí a mohou požadovat, abyste je oslovovali jménem. Pokud jméno mít nebudou a vy jim ho budete chtít dát, nejdříve se slušně dovolte.
Někteří z vás mohou mít nějaké oblíbené zvíře z knih/filmů atd. Snažte se ale při meditaci na něj nemyslet. Je pravděpodobné, že vaše oblíbené zvíře nemusí být vaším Mystickým, ale stává se to.

Jak zvíře najít?
My své mystické zvíře hledali koncem tercie (8. třída ZŠ), takže to opět bylo součástí výuky. Pro vás tu máme návod zvlášť.

1. Tentokrát je lepší, pokud s vámi někdo je, protože je důležité, aby vám potichounku bubnoval. Pokud ale nechcete, aby s vámi někdo byl, můžete si na mobil stáhnout písničku, kde je tiché meditační bubnování (zároveň bubnovat a meditovat nejde a machrujte si jak chcete, ale soustředit se na dvě věci zároveň prostě nejde)
2. Měli byste být v místnosti, kde je šero, či můžete být k večeru v lese. V Dimenzích jsou často místa, kde se dá skvěle meditovat (např. u nás máme Březový háj, tůňku u kapradin, či různé louky nebo mýtiny). Zapalte si svíčku * (může být vonná) a sedněte si do tureckého sedu. Váš kamarád vám může začít bubnovat, nebo si pusťte písničku.
3. Uvolněte se, vytěsněte z hlavy všechny myšlenky, a začněte z hluboka dýchat.
4. Představujte si, že je krásný slunný den a vy se procházíte po místě, kde se právě nacházíte (tzn. pokud meditaci provádíte na louce, představujte si sebe na louce, pokud provádíte meditaci na mýtině, jste i v představě na mýtině atp). Po nějaké chvíli se před vámi objeví Portál do světa, kde žije vaše zvíře. Vstupte v myšlenkách dovnitř.
5. Po té, co vstoupíte, se před vámi objeví čtyři cesty. Naslouchejte svému srdci a jednu z nich si vyberte. Na kocni vaší cesty bude stát vaše zvíře. Chvíli se mu dívejte upřeně do očí, dokud neucítíte spojení (nedá se to popsat, ale prostě to vnitřně poznáte).
6. Po spojení se zvířetem se v myšlenkách opět ocitnete venku před branou. Stále zhluboka dýchejte a otevírejte pomalu oči. Vaše meditace je u konce.


Je pravda, že v nějaké Dimenzi (ať už u víl, mp či jiných Bytostí podle toho, co jste) se vám ukáže tak, že ho uvidí i ostatní (ale umí se zneviditelnit) a téměř po první či druhé meditaci. Na Zemi to může trvat déle a opět, jako u Strážných zvířat, ho uvidíte jenom vy a lidé, kteří vidí aury, uvidí jeho auru. V tomto případě vaše zvíře máte od narození stejné a nemění se vám.
Když u sebe při meditaci máte kamaráda, který vám bubnuje, je lepší, když on vám říká, co máte dělat. Lépe se tak budete soustředit.

To by bylo vše Usmívající se
Hezký nadcházející víkend přejí L&S. Napište nám do komentářů, jaké máte Strážné či Mystické zvíře (či pokud máte obě, tak obě)

-----
* Je jasné, že když jste u MP/nymf a budete své zvíře chtít hledat pod vodou, tak si nebudete zapalovat svíčky... Leda byste byli příbuzní Spongeboba Smějící se My své zvíře hledali normálně na suchu v jednom lesíku.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lera Lera | 7. října 2017 v 19:45

Ahoj, moc pěkný článek. Já mám i Strážné i Mystické zvíře. Moje Strážné je vlk ( tedy vlastně vlčice) a Mystické drak. :-)

2 Natka :) Natka :) | E-mail | 25. října 2017 v 22:52

Čarodějky se zrodily z popela dračího tak požádej ďábla samotného jenž umři!Kdo si to přečetl tak do 5 dnů umře musela jsem to tu napsat jinak bych umřela do 5 dnů kdo si to přečetl tak to napište na jiný blog nebo umřete do 5 dnů a to fakt!!

3 Rose Rose | 5. listopadu 2017 v 15:17

Muze byt me mysticke zvire treba jednorozec?

4 Laura a Sadra Laura a Sadra | Web | 11. listopadu 2017 v 16:48

[3]: Ano může

5 Markéta Markéta | 18. února 2018 v 10:48

[2]:: Fakt si myslíš že ti na to skočím. Podobnejch věcí jsem slyšela už hromadu a nic se nestalo. Takže laskavě straš malý děti jinde protože TADY JSOU LIDI OD TOHO ABY SE STALY MOŘSKOU PANOU NEBO VÍLOU A NÉ PROTO ABY SE TĚ BÁLI. Takže kdo si to čte není to pravda a ty si říkej co chceš Natko. [:tired:]

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama